Szybki kontakt

VRF Sp. z o.o. - Siedziba główna
44-240 Żory, Rybnicka 83

+48 32 475 91 98
zory@vrfpolska.pl

VRF Sp. z o.o. - o/ Katowice
40-246 Katowice, Porcelanowa 60

+48 32 797 35 89
katowice@vrfpolska.pl

VRF Sp. z o.o. - o/ Pietrzykowice
55-080 Pietrzykowice, Fabryczna 1A

+48 71 316 19 54
wroclaw@vrfpolska.pl

Podaj kod

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pracownicy Obsługi Klienta wykonają wycenę, przyjmą zamówienie oraz chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje pytania.

Oddział WROCŁAW

Centrala ŻORY

Oddział KATOWICE

Fabryczna 1A

55-080 Pietrzykowice

+48 71 316 19 54

wroclaw@vrfpolska.pl

Rybnicka 83

44-240 Żory

+48 32 435 01 98

zory@vrfpolska.pl

Porcelanowa 60

40-246 Katowice

+48 32 797 35 89

katowice@vrfpolska.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY O/WROCŁAW

Tomasz Juskowiak
Kierownik Oddziału
+48 782 001 583
+48 71 316 19 54
tomasz.juskowiak@vrfpolska.pl
Piotr Czernicki
Doradca handlowy
+48 502 618 787
+48 71 316 19 54
piotr.czernicki@vrfpolska.pl
   
Katarzyna Wrotkowska
Doradca handlowy
+48 502 618 912
+48 71 316 19 54
katarzyna.wrotkowska@vrfpolska.pl
 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY O/WROCŁAW


Jarosław Toński
Specjalista ds. sprzedaży
+48 515 406 268
+48 71 316 19 54
jaroslaw.tonski@vrfpolska.pl
Łukasz Dyjak
Specjalista ds. sprzedaży
+48 693 524 963
+48 71 316 19 54
lukasz.dyjak@vrfpolska.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY CENTRALA ŻORY

Filip Kozłowski
Specjalista ds. technicznych
+48 798 812 144
+48 32 475 91 99
filip.kozlowski@vrfpolska.pl
 
 
 
 
    

 

ADMINISTRACJA CENTRALA ŻORY

Maria Kaczmarczyk
Administracja i windykacja
Praca w godzinach 8.00 - 12.00
+48 32 475 91 99
maria.kaczmarczyk@vrfpolska.pl
Franciszek Klimosz
Prezes Zarządu
 
 
    franciszek.klimosz@vrfpolska.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY CENTRALA ŻORY

Jacek Ogierman
Kierownik Oddziału
+48 661 601 725
+48 32 475 91 96
jacek.ogierman@vrfpolska.pl
Daniel Gonsior
Kierownik Działu Handlowego
+48 884 808 404
+48 32 475 91 99
daniel.gonsior@vrfpolska.pl
   
Aldona Ziółkowska
Doradca handlowy
+48 781 255 774
+48 32 475 91 99
aldona.ziolkowska@vrfpolska.pl
 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY CENTRALA ŻORY

Aleksander Czechowicz
Specjalista ds. sprzedaży
+48 502 136 530
+48 32 475 91 99
aleksander.czechowicz@vrfpolska.pl
Marcelina Temich
Specjalista ds. sprzedaży
+48 502 618 946
+48 32 475 91 99
  zory@vrfpolska.pl                         
   
     Kordian Brzezina
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 32 475 91 99
zory@vrfpolska.pl 
 
 
 
 
 
   

 

DZIAŁ TECHNICZNY CENTRALA ŻORY

Filip Kozłowski
Specjalista ds. technicznych
+48 798 812 144
+48 32 475 91 99
filip.kozlowski@vrfpolska.pl
 
 
 
 
    

 

ADMINISTRACJA CENTRALA ŻORY

Maria Kaczmarczyk
Administracja i windykacja
Praca w godzinach 8.00 - 12.00
+48 32 475 91 99
maria.kaczmarczyk@vrfpolska.pl
Franciszek Klimosz
Prezes Zarządu
 
 
    franciszek.klimosz@vrfpolska.pl

 

 

 

 

 

DZIAŁ HANDLOWY O/KATOWICE

Daniel Gonsior
Kierownik Działu Handlowego
+48 884 808 404
 
daniel.gonsior@vrfpolska.pl
Kamil Jankowski
Doradca handlowy
+48 451 171 921
+48 32 797 35 89
kamil.jankowski@vrfpolska.pl              

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY O/KATOWICE

Dagmara Brzezina
Specjalista ds. sprzedaży
+48 515 406 277
+48 32 797 35 89
dagmara.brzezina@vrfpolska.pl
 
 
 
 
                       

 

DZIAŁ TECHNICZNY CENTRALA ŻORY

Filip Kozłowski
Specjalista ds. technicznych
+48 798 812 144
+48 32 475 91 99
filip.kozlowski@vrfpolska.pl
 
 
 
 
    

 

ADMINISTRACJA CENTRALA ŻORY

Maria Kaczmarczyk
Administracja i windykacja
Praca w godzinach 8.00 - 12.00
+48 32 475 91 99
maria.kaczmarczyk@vrfpolska.pl
Franciszek Klimosz
Prezes Zarządu
 
 
    franciszek.klimosz@vrfpolska.pl

 



 

 

VRF Sp. z o.o.

z siedzibą w Żorach,
ul. Rybnicka 83,
44-240 Żory,
zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS: 0000328290,
NIP: 6511692284,
REGON: 241177921,
kapitał zakładowy: 600 000,00 PLN

Bank Pekao S.A.
NRB do wpłat w PLN: 45 1240 4357 1111 0010 7536 9609
NRB do wplat w EUR: 12 1240 1343 1978 0011 1368 8750
NRB do wpłat w USD: 60 1240 1343 1787 0011 1368 9773
Kod Banku (BIC/Sift): PKOPPLPW

 

PKO Bank Polski S.A.
NRB do wpłat w PLN: 37 1020 1390 0000 6102 0382 7359
NRB do wplat w EUR: 34 1020 1390 0000 6902 0382 7409
NRB do wpłat w USD: 63 1020 2528 0000 0402 0330 0803
Kod Banku (BIC/Sift): BPKOPLPW

 
Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność