Szybki kontakt

VRF Sp. z o.o. - Oddział Śląsk

44-240 Żory, Rybnicka 83

+48 32 475 91 98

zory@vrfpolska.pl

 

VRF Sp. z o.o. - Oddział Dolnyśląsk

55-080 Pietrzykowice, Fabryczna 1A

+48 71 316 19 54
wroclaw@vrfpolska.pl

Podaj kod
Newsletter
Podaj kod

Kontakt

 

Firma VRF Sp. z o.o. została założona w 2009 jako spółka celowa dla dystrybucji systemów klimatyzacyjnych.

Siedziba i dane do wystawiania faktur:

VRF Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 83

44-240 Żory

REGON: 241177921

NIP: 6511692284

KRS: 0000328290

NRB: 45 1240 4357 1111 0010 7536 9609

 

Oddział Śląsk Oddział Dolny Śląsk

Jacek Ogierman

Kierownik Oddziału

+48 661 601 725
+48 32 475 91 96
jacek.ogierman@vrfpolska.pl

Sebastian Pilarczyk

Kierownik Oddziału

+48 690 980 055
+48 71 316 19 54
sebastian.pilarczyk@vrfpolska.pl

Daniel Gonsior

Specjalista ds. sprzedaży

+48 884 808 404
+48 32 475 91 99
daniel.gonsior@vrfpolska.pl

Tomasz Juskowiak

Kierownik Działu Handlowego

+48 782 001 583
+48 71 316 19 54
tomasz.juskowiak@vrfpolska.pl

Dagmara Brzezina

Specjalista ds. sprzedaży

+48 515 406 277
+48 32 475 91 99
dagmara.brzezina@vrfpolska.pl

Łukasz Dyjak

Specjalista ds. sprzedaży

+48 693 524 963
+48 71 316 19 54
lukasz.dyjak@vrfpolska.pl
 

 

 

   
   
   

Łukasz Hamryszczak

Specjalista ds. sprzedaży

+48 515 406 268
+48 71 316 19 54
lukasz.hamryszczak@vrfpolska.pl

            

Przemysław Wielkoszyński

Specjalista ds. sprzedaży

+48 515 406 283
+48 32 475 91 99
przemyslaw.wielkoszynski@vrfpolska.pl                 
            

Radoslaw Piszczek

Specjalista ds. sprzedaży                      

+48 502 136 530
+48 71 316 19 54                  
radoslaw.piszczek@vrfpolska.pl          
 
 
                           

Filip Kozłowski

Specjalista ds. technicznych

+48 798 812 144
+48 32 475 91 99 
filip.kozlowski@vrfpolska.pl
 

 

 

 

Franciszek Klimosz

Prezes Zarządu

+48 667 052 252
franciszek.klimosz@vrfpolska.pl
   
 
 

Maria Kaczmarczyk

Administracja

+48 32 475 91 97
maria.kaczmarczyk@vrfpolska.pl
   
 

 

Pobierz dokumenty spółki VRF

Potwierdzanie nadania NIP-u

Zaświadczenie o numerze REGON

Potwierdzenie zarejestrowania VAT-5UE


 

 
Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność