Hurtownia techniki klimatyzacyjnej

 

Szybki kontakt

VRF Sp. z o.o. - Oddział Śląsk

44-240 Żory, Rybnicka 83

  +48 32 435 01 98

  zory@vrfpolska.pl

 

VRF Sp. z o.o. - Oddział Dolnyśląsk

55-080 Pietrzykowice, Fabryczna 1A

  +48 71 316 19 54

  wroclaw@vrfpolska.pl

Newsletter

Kontakt

 

Firma VRF Sp. z o.o. została założona w 2009 jako spółka celowa dla dystrybucji systemów klimatyzacyjnych.

Siedziba i dane do wystawiania faktur:

VRF Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 83

44-240 Żory

REGON: 241177921

NIP: 6511692284

KRS: 0000328290

NRB: 45 1240 4357 1111 0010 7536 9609

 

Oddział Górnośląski Oddział Dolnośląski

Jacek Ogierman

Kierownik Oddziału

+48 661 601 725
+48 32 475 91 96
jacek.ogierman@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1600

Sebastian Pilarczyk

Kierownik Oddziału

+48 690 980 055
+48 71 316 19 54
sebastian.pilarczyk@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1600

Andrzej Rawiak

Specjalista ds. klimatyzacji

+48 781 255 774
+48 32 475 91 99
andrzej.rawiak@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1600

Tomasz Juskowiak

Specjalista ds. klimatyzacji

+48 782 001 583
+48 71 316 19 54
tomasz.juskowiak@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1600

Daniel Gonsior

Specjalista ds. klimatyzacji

+48 884 808 404
+48 32 475 91 99
daniel.gonsior@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1600

Tomasz Kotowski

Specjalista ds. klimatyzacji

 
+48 71 316 19 54
tomasz.kotowski@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1600

Jeremi Malcharek

Specjalista ds. klimatyzacji

 
+48 32 475 91 99
jeremi.malcharek@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1600
 

 

 

Franciszek Klimosz

Prezes Zarządu

+48 667 052 252
franciszek.klimosz@vrfpolska.pl
   
 
 

Maria Kaczmarczyk

Administracja

+48 32 475 91 97
maria.kaczmarczyk@vrfpolska.pl
  Godziny pracy: 800 - 1200
 

 

Pobierz dokumenty spółki VRF

Potwierdzanie nadania NIP-u

Zaświadczenie o numerze REGON

Potwierdzenie zarejestrowania VAT-5UE

Bilans - na zapytanie

RZiS - na zapytanie

Odpis z KRS-u

Niezaleganie ZUS

Niezaleganie US

Certyfikat KRD

 
Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność