Szybki kontakt

VRF Sp. z o.o. - Siedziba główna
44-240 Żory, Rybnicka 83

+48 32 475 91 98
zory@vrfpolska.pl

VRF Sp. z o.o. - o/ Katowice
40-246 Katowice, Porcelanowa 60

+48 32 797 35 89
katowice@vrfpolska.pl

VRF Sp. z o.o. - o/ Pietrzykowice
55-080 Pietrzykowice, Fabryczna 1A

+48 71 316 19 54
wroclaw@vrfpolska.pl

Podaj kod

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje pytania, wykonają wycenę oraz przyjmą zamówienie.

Opolskie, Łódzkie

Paulina Olewińska

Specjalista ds. sprzedaży

+48 515 406 277
+48 32 797 35 89
paulina.olewinska@vrfpolska.pl

Śląskie

Daniel Gonsior

Kierownik Działu Handlowego

+48 884 808 404
+48 32 475 91 99
daniel.gonsior@vrfpolska.pl

Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

Aldona Ziółkowska

Doradca handlowy

+48 781 255 774
+48 32 475 91 99
aldona.ziolkowska@vrfpolska.pl

Dolnośląskie, Lubuskie

Katarzyna Wrotkowska

Doradca handlowy

+48 502 618 912
+48 71 316 19 54  
katarzyna.wrotkowska@vrfpolska.pl

Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie

Jarosław Toński

Specjalista ds. sprzedaży

+48 515 406 268
+48 71 316 19 54
jaroslaw.tonski@vrfpolska.pl

Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Patrycja Czajka

Specjalista ds. sprzedaży

+48 502 618 787
+48 71 316 19 54
patrycja.czajka@vrfpolska.pl

Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie

Oddział Żory

Siedziba główna

+48 32 475 91 99
zory@vrfpolska.pl
   

Dział techniczny

Kamil Jankowski

Doradca handlowy

+48 451 171 921
+48 32 475 91 99
kamil.jankowski@vrfpolska.pl

Dział administracji

Maria Kaczmarczyk

Administracja i windykacja 

+48 32 475 91 97
maria.kaczmarczyk@vrfpolska.pl
    Praca w godzinach 8.00 - 12.00

Zapraszamy do naszych oddziałów!

Centrala Żory

44-240 Żory,
Rybnicka 83

+48 32 475 91 99
zory@vrfpolska.pl

 

Jacek Ogierman

Kierownik Oddziału

+48 661 601 725
jacek.ogierman@vrfpolska.pl

Marcelina Temich

Specjalista ds. sprzedaży

+48 502 618 946
zory@vrfpolska.pl

Aleksander Czechowicz

Specjalista ds. sprzedaży

+48 502 136 530
aleksander.czechowicz@vrfpolska.pl

Artur Fijoł

Specjalista ds. sprzedaży

+48 798 812 144
zory@vrfpolska.pl

Oddział Wrocław

55-080 Pietrzykowice,
Fabryczna 1A

+48 71 316 19 54
wroclaw@vrfpolska.pl

 

Tomasz Juskowiak

Kierownik Oddziału

+48 782 001 583
tomasz.juskowiak@vrfpolska.pl

Łukasz Dyjak

Specjalista ds. sprzedaży

+48 693 524 963
lukasz.dyjak@vrfpolska.pl

Jacek Klein

Doradca handlowy

+48 502 618 896
jacek.klein@vrfpolska.pl

Oddział Katowice

40-246 Katowice,
Porcelanowa 60

+48 32 797 35 89
katowice@vrfpolska.pl

 

Daniel Gonsior

Kierownik Działu Handlowego

+48 884 808 404
daniel.gonsior@vrfpolska.pl

Dawid Sinkiewicz

Specjalista ds. sprzedaży

+48 690 980 055
katowice@vrfpolska.pl

 

VRF Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 83, 44-240 Żory

REGON: 241177921

NIP: 6511692284

KRS: 0000328290
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

kapitał zakładowy: 600 000,00 PLN

Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Bank Pekao S.A.   PKO Bank Polski S.A.
45 1240 4357 1111 0010 7536 9609 37 1020 1390 0000 6102 0382 7359

PL 12 1240 1343 1978 0011 1368 8750
Kod Banku (BIC/Swift): PKOPPLPW

PL 34 1020 1390 0000 6902 0382 7409
Kod Banku (BIC/Swift): BPKOPLPW
PL 60 1240 1343 1787 0011 1368 9773
Kod Banku (BIC/Swift): PKOPPLPW
PL 63 1020 2528 0000 0402 0330 0803
Kod Banku (BIC/Swift): BPKOPLPW