Szybki kontakt

VRF Sp. z o.o. - Siedziba główna
44-240 Żory, Rybnicka 83

+48 32 475 91 98
zory@vrfpolska.pl

VRF Sp. z o.o. - o/ Katowice
40-246 Katowice, Porcelanowa 60

+48 32 797 35 89
katowice@vrfpolska.pl

VRF Sp. z o.o. - o/ Pietrzykowice
55-080 Pietrzykowice, Fabryczna 1A

+48 71 316 19 54
wroclaw@vrfpolska.pl

Podaj kod

Aktualności

11.11.2022
Nowy klimatyzator Vivax H+ Design

 

Z dumą prezentujemy nowy klimatyzator Vivax H+ Design uhonorowany nagrodą reddot za ponadczasowy design jednostki wewnętrznej z charakterystycznym przednim panelem w formie dekoracyjnej tkaniny. Jednostka wewnętrzna dostępna jest w trzech kolorach –klasyczny biały, tkanina złota oraz tkanina srebrna, dzięki czemu można je stosować w wielu aranżacjach wnętrz.

Klimatyzatory H+ Design doskonale sprawdzają się jako pompy ciepła dzięki wysokiemu współczynnikowi efektywności sezonowej SCOP = 4,6 (A++) oraz pracy przy temperaturach na zewnątrz do -25 °C. Przy zużyciu 1 kWh energii elektrycznej generowane jest 4,6 kWh ciepła. Przykładowo, ogrzewając pomieszczenie 25 m2 przez cały sezon grzewczy zużyjemy ok 400 kWh energii elektrycznej (nowe budynki wg aktualnych norm). Elektryczna grzałka karteru sprężarki oraz tacy poprawia gotowość do pracy w temperaturach.

Innowacyjny system dystrybucji powietrza z zakresie 180° pozwala na perfekcyjne ukierunkowanie strumienia wylotu powietrza pionowo w dół oraz idealnie w poziomie. Dzięki temu w trybie grzania nie ma stref martwych przy podłodze a pomieszczenie jest równomiernie dogrzane. W trybie chłodzenia strumień powietrza wyrzucany jest równolegle do sufitu a następnie w naturalny sposób delikatnie opada przez co użytkownik nie jest narażony na bezpośrednie oddziaływanie strumienia zimnego powietrza.

H+ Design charakteryzuje się niebywale cichą pracą, nawet do 18,4 dB(A) w trybie snu zapewniając spokojny sen czuwając nad optymalną temperaturą.

System filtracji Bio HEPA usuwa z powietrza cząsteczki stałe do poziomu PM 0,3 oraz inne szkodliwe substancje, zapewniając świeże, czyste i zdrowe powietrze.

Jonizator uwalnia wysokie stężenie jonów dodatnich i ujemnych -w ten sposób z powietrza usuwane są alergeny, takie jak pyłki i kurz, a powietrze staje się czyste i przyjemne do oddychania.

 

« powrót