Hurtownia techniki klimatyzacyjnej

 

Szybki kontakt

VRF Sp. z o.o. - Oddział Śląsk

44-240 Żory, Rybnicka 83

  +48 32 435 01 98

  zory@vrfpolska.pl

 

VRF Sp. z o.o. - Oddział Dolnyśląsk

55-080 Pietrzykowice, Fabryczna 1A

  +48 71 316 19 54

  wroclaw@vrfpolska.pl

Newsletter

Kontakt

 

Firma VRF Sp. z o.o. została założona w 2009 jako spółka celowa dla dystrybucji systemów klimatyzacyjnych.

Siedziba i dane do wystawiania faktur:

VRF Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 83

44-240 Żory

REGON: 241177921

NIP: 6511692284

KRS: 0000328290

NRB: 37 1020 1390 0000 6102 0382 7359

 

Oddział Górnośląski

Oddział Dolnośląski

Jacek Ogierman - Kierownik Oddziału

Tel. +48 32 435 01 98
Tel. +48 32 475 91 96
Kom. +48 661 601 725

jacek.ogierman@vrfpolska.pl

Sebastian Pilarczyk - Kierownik Oddziału

Tel. +48 71 316 19 54
Kom. +48 690 980 055

sebastian.pilarczyk@vrfpolska.pl

Andrzej Rawiak - Specjalista ds. klimatyzacji

Tel. +48 32 435 01 98
Tel. +48 32 475 91 99
Kom. +48 781 255 774

andrzej.rawiak@vrfpolska.pl

Tomasz Juskowiak - Specjalista ds. klimatyzacji

Tel. +48 71 316 19 54
Kom. +48 782 001 583

tomasz.juskowiak@vrfpolska.pl

 

Franciszek Klimosz - Prezes Zarządu

Kom. +48 667 052 252

franciszek.klimosz@vrfpolska.pl

Maria Kaczmarczyk - Administracja
 
Tel. +48 32 435 01 98
Tel. +48 32 475 91 97

maria.kaczmarczyk@vrfpolska.pl

Pobierz dokumenty spółki VRF

Potwierdzanie nadania NIP-u

Zaświadczenie o numerze REGON

Potwierdzenie zarejestrowania VAT-5UE

Bilans - na zapytanie

RZiS - na zapytanie

Odpis z KRS-u

Niezaleganie ZUS

Niezaleganie US

Certyfikat KRD

 
Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność